DSD Assist

Oryginalna formuła szkolenia projektowania uśmiechu wraz z kursem fotografii dentystycznej. To nowoczesne podejście w leczeniu stomatologicznym ukierunkowane na wizualne przedstawienie planu leczenia. Na podstawie serii zdjęć pacjenta i pogłębionym wywiadzie przygotowuje się analizę uśmiechu. Za pomocą typowych programów komputerowych (Power Point, Keynote) i przy użyciu szablonów wprowadza się zmiany bezpośrednio na zdjęcia pacjenta. Efektem jest czytelna i zrozumiała prezentacja planu leczenia. Ostatnim elementem metody jest przygotowanie przez pracownię protetyczną wax-up'u, który nałożony na zęby pacjenta mock-up ukazuje wygląd jego uśmiechu i twarzy po zakończeniu leczenia.

!Uwaga: Aby w pełni skorzystać z szkolenia należy zabrać własny komputer z aplikacją Microsoft PowerPoint lub Keynote na których odbywają się ćwiczenia.

  • Formuła szkolenia oparta na metodzie nauki przez praktykę.
  • Szkolenie w małej grupie z silnym wsparciem technicznym, gwarantującym skuteczne przyswojenie nowoczesnych metod pracy.
  • Nauka wykonywania zdjęć wewnatrzustnych oraz zdjec twarzy, tworzenie dokumentacji oraz prezentacji w oparciu o kanony piękna.

Celem tego kursu jest przekazanie niezbędnej wiedzy dotyczącej zasad i sposobów wykonania wysokiej jakość zdjęć, które złożą się na profesjonalną dokumentację pacjenta i poszczególnych przypadków. Zdjęcia znajdą zastosowanie jako rejestracja przebiegu leczenia, wykorzystamy je w komunikacji z samym pacjentem, jak i pracownią protetyczną. Wysokiej jakości zdjęcia pomogą przy diagnostyce i znajdą zastosowanie w pracach naukowych. Będą nieocenionym dowodem, gdyby doszło do procedur reklamacyjnych.

Warsztaty Digital Smile Design stanowią unikalną na polskim rynku ofertę szkoleń dla asystentek i higienistek stomatoligicznych.

!Uwaga: Aby w pełni skorzystać z programu, należy zabrać własny komputer z aplikacją PowerPoint lub Keynote na bazie których odbędzie się część praktyczna.

Rejestruj 29.06.2019

Termin

29 czerwca 2019 g.10:00

Uczestnicy

Asystentki, Higienistki

Cena

500 PLN

Program

Fotografowanie elementów protetycznych, modeli, koron mostów Fotografowanie samodzielne i z lekarzem Akcesoria (kontrastory, lustra, ekspandery) Zdjęcia twarzy; zdjęcia zewnątrz ustne i wewnątrzustne Organizacja pracy w gabinecie Jakie zdjęcia należy wykonać (lista ujęć) Aparat jako narzędzie stacjonarne i mobilne Fotografia w systemie elektronicznej dokumentacji medycznej Wykorzystanie zdjęć z dokumentacji medycznej Tworzenie prezentacji i sposób jej pokazywania Program tworzenia prezentacji typu DSD dopasowany do Twojej platformy i umiejętności obsługi komputera typu Mac OS lub Windows Samodzielne wykonanie pełnej prezentacji DSD Wzajemna wymiana doświadczeń Certyfikat ukończenia szkolenia DSD

Prowadzący

Lek. dent. Anna Zalewska

Certyfikat

Szkolenie zakończone certyfikatem

+48 509 964 032

kontakt@dentalprocess.pl

https://facebook.com/dentalprocess

© DentalProcess.pl 2019. All rights reserved.