ImplantMagic

Oferujemy całodniowe warsztaty przygotowujące do pracy przy zabiegu implantologicznym dla Asystentek, Higienistek oraz studentów stomatologii. Największy wpływ na powrót pacjenta do gabinetu w którym pracujesz ma indywidualne i empatyczne podejście ze strony personelu, dltego stawiamy tak duży nacisk na te kluczowe kompetencje. Jeżeli chcesz wyróżnić siebie w pracy a tym samym gabinet w którym pracujesz nie może Ciebie zabraknąć na wydarzeniu Implant Magic. Uczestnictwo w szkoleniu to najlepsza droga zgłebienia wiedzy i zaistnieniu na dzisiejszym bardzo konkurencyjnym rynku. Jeśli chcesz w swoim zawodzie być najlepsza/ najlepszy i tworzyć zgrany zespół ze swoim lekarzem. Zapisz się już teraz.

Zyskasz:

Bogatą dawkę wiedzy na temat opieki nad pacjentem implantologicznym, zarówno przed jak i po zabiegu

Usłyszysz cenne porady jak tworzyć najlepszy duet ze swoim lekarzem

Zobaczysz wzorzec perfekcyjnie przygotowanego gabinetu do zabiegu

Poznasz Instrumentarium używane w obecnych standardach

Tajniki dokumentacji fotograficznej w sterylnych warunach

Podczas warsztatów zgłębisz wiedzę prawidłowych zachowań podczas asystowania przy zabiegu implantologicznym zarówno od strony czystej jak i brudnej asysty

Rejestruj 16.03.2019

Termin

16 marca 2019 g.10:00

Uczestnicy

Asystentki, Higienistki

Cena

400 PLN

Program

Omówienie poszczególnych faz zabiegu implantacji: wszczepienie implantu, omówienie specyfiki różnych systemów stosowanych w Europie Zasady przygotowania stanowiska do zabiegu chirurgicznego w gabinecie z naciskiem na sterylny łańcuch postępowań oraz pełnego instrumentarium. Przygotowanie pacjenta do zabiegu z elementami komunikacji z pacjentem. Omówienie pełnej dokumentacji oraz leków. Omówienie asysty „czystej” i „brudnej”. Przygotowanie, obsługa i konserwacja sprzętu niezbędnego do przeprowadzenia zabiegów chirurgicznych i implantologicznych. Uczestnictwo w zabiegu implantacji na żywo z wykorzystaniem elementów omowionych na szkoleniu Postępowanie z pacjentem w trakcie i po zabiegu. Sterylizacja i dezynfekcja po zakończonym zabiegu.

Prowadzący

Dypl. hig. stom. Grażyna Czajkowska

Certyfikat

Szkolenie zakończone certyfikatem

+48 509 964 032

kontakt@dentalprocess.pl

https://facebook.com/dentalprocess

© DentalProcess.pl 2019. All rights reserved.